پوکه معدنی قروه یا اسکوریا و برسی علمی اسکوریا و پومیس

پوکه معدنی قروه یا اسکوریا و برسی علمی اسکوریا و پومیسReviewed by Fallah on Jul 17Rating:

پوکه معدنی قروه یا اسکوریا

ا

پوکه معدنی قروه یا اسکوریا

پوکه معدنی قروه به طور شدید به آبشوئی تبدیل می شوند. Scoria یک گدازه بس بسیار حریصانه با حشرات بسیار کوچک (۱mm) است. شما می توانید اسکوریا یا پوکه معدنی قروه را در شهرستان قروه کردستان پیدا کنید: انواع قرمز scoria (همچنین در سیاه و سفید) معمولا به عنوان سنگریزه محوطه سازی در Taco Bell استفاده می شود. منظره سازان این سنگ معدنی را به عنوان سنگ گدازه شناخته اند.پمیک یک کف شیشه ای آتشفشانی فلزی است. این سنگ فوم با هوا بسیار در ساختار آن است که اغلب در آب شناور است. معاینه نزدیک پومیس تازه نشان دهنده طبیعت شیشه ای آن است. پموس قدیمی تر و فرسوده،ظاهر شیشه ای خود را از دست می دهد (وقتی که در معرض آب قرار می گیرد، شیشه های آتشفشانی به سرعت از بین می رود)، اما هنوز هم سبک وزن و ساینده در برابر پوست است.

پوکه معدنی قروه (قرمز)

این نوع قرمز از اسکوریا است.گدازه بازالتی از رنگ سیاه شروع می شود، اما اکسیداسیون آهن در طی فوران و جایگزینی اسکوریا آن را قرمز می کند.توجه داشته باشید که حباب ها کوچک هستند (برای دیدن دقیقتر روی تصویر کلیک کنید).

پوکه معدنی قروه
این یک قطعه تازه پمسی است.توجه داشته باشید لایه بندی ظریف من تعجب می کنم که در طول خشونت شدید یک فوران، چنین لایه ای ایجاد و حفظ شود؟ارزش کلیک کردن بر روی تصویر برای نزدیک بودن است.
 
پوکه معدنی قروه
این نزدیکترین نمونه نمونه بالا است. اگر بر روی تصویر کلیک کنید تا تصویر را بزرگتر کنید، بافت شیشه ای روشن است.پومیس ساینده ای است که در خمیر دندان در دفتر دندانپزشک استفاده می شود. آنها دندان های شما را با شیشه های شکسته بشور می کنند!
 
این نمونه دارای هوای بیشتری نسبت به بالا است. به نظر می رسد کمی duller، کمتر شیشه ای. برای بزرگنمایی کلیک کنید.
این نزدیک از قسمت پشتی نمونه فوق برخی خصوصیات ضخیم در بعضی از پماس ها معمول است.

پوکه معدنی بستان اباد

این پمیکه از این سه نفر بیشترین خستگی را تجربه کرده است. به نظر می رسد تقریبا گچ علامت های نارنجی از یک قلم نشانگر است.
پوکه معدنی تبریز
این نزدیک شدن نمونه فوق نشان می دهد که نمونه هنوز پر از حفره ها و فضای خالی است.اگر هر نمونه پمسی را بشویید، بیت های کوچک ساینده سنگ (بقایای شیشه ای) در دستان شما می افتند.

You may also like...

09148525185