پوکه برای سقف پوکه معدنی برای کف طبقات و سقف

پوکه برای سقف پوکه معدنی برای کف طبقات و سقفReviewed by فلاح on Mar 21Rating: ۵.۰پوکه برای سقف پوکه معدنی برای کف طبقات و سقفپوکه برای سقف بیشترین کاربرد را دارد و فواید بسیاری برای ساختمان دارد اما از ابتدا به این بپردازیم که بهترین پوکه برای سقف چه نوع پوکه ای است و کدام یک برای سقف مناسب است کدام یک برای بلوک و کدام پوکه برای کف طبقات ؟

پوکه برای سقف بیشترین کاربرد را دارد و فواید بسیاری برای ساختمان دارد اما از ابتدا به این بپردازیم که بهترین پوکه برای سقف چه نوع پوکه ای است و کدام یک برای سقف مناسب است کدام یک برای بلوک و کدام پوکه برای کف طبقات ؟

پوکه بادامی

بادامی بهترین پوکه برای سقف و شیب بندی پشت بام است درشت بودن این نوع پوکه تاثیر به سزایی در وزن آن دارد و وزن سقف را پایین می آورد و باعث میشود بار وارده سقف کمتر شود و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد و بین پوکه معدنی ها از کمتربن قیمت برخوردار است و این یک مزیت بسیار خوب است که علاوه بر هزینه پایین تر از کارایی بیشتری برخوردار است .

پوکه برای سقف

پوکه فندوقی یا نخودی

پوکه فندوقی و نخودی  بهترین پوکه برای سقف و کف اشپزخانه کف ساختمان است چون میزان ارتفاع شیب کف کم تر از سقف و پشت بام است نیاز است سایز پوکه ریز تر باشد و این که فشار وارده بیشتر است کوبیدگی بیشتری اتفاق میفتد و در برابر نشست بسیار مقاوم تر است

پوکه برای سقف

پوکه عدسی

این پوکه عمدتا برای تولید بلوک.استفاده میشود که از ویژگی این پوکه برای سقف میتوان به تولید بلوکهای سبک سقفی اشاره کرد که به خاطر وزن بسیار پایین تر از سایر بلوک ها بسیار در کم کردن بار وارده ساختمان تاثیر بسزایی دارد و همچنین مقاومت بالایی در برابر فشار و حرکت دارد .

پوکه ماسه ای

این پوکه معدنی در سقف نیز به دلیل سبکتر بودن از خاک و ماسه و داشتن خواص پوکه معدنی مانند عایق صوت و حرارت مقاومت بالا تری دارد اما پیشنهاد ما پوکه های سبک تر است  مانند بادامی و فندوقی این نوع پوکه بسیار مناسب نیست برای کفسازی. زیرا وزن بالای نسبت به سایر پوکه ها باعث سنگین شدن ساختمان میشود و این بزرگ ترین.عیب این نوع پوکه  است مناسب ترین استفاده از این پوکه در ساخت بلوک های سبک است که به دلیل قیمت بسیار مناسب تر نسبت به پوکه عدسی بعضی بلوک زنان از این نوع استفاده میکنند برای تولید بلوک.های سبک

You may also like...

09148525185