قیمت سنگ پا قروه و قیمت به روز عمده

قیمت سنگ پا قروه و قیمت به روز عمدهReviewed by Fallah on Apr 26Rating:

قیمت سنگ پا قروه و قیمت به روز عمده:

قیمت سنگ پا :

قیمت سنگ پا عمده بستگی به کیفیت سنگ پا دارد که شامل رنگ سنگ پا, میزان کاری که روی سنگ انجام شده, ,تخلخل بالای سنگ, نوع سنگ پا (سنگ پای سنتی , سنگ پای چهار گوش مسطیلی که عکس نمونه های ان را در پایین مشاهده کنید برای سفارش یا مشاوره رایگان میتوانید با ما در تماس باشید و قیمت روز با کمترین قیمت از ما بخواهید.

تعریف سنگ پا  :

نوعی سنگ آذرین است که از سرد شدن گدازه‌های آتشفشانی شکل می‌گیرد. وجه تسمیهٔ سنگ‌پا این است که به دلیل قابلیت بالای سایندگی اش از آن برای زدودن لایه‌های سفت مردهٔ پوست در پاشنه پا استفاده می‌شود.

خواص سنگ پا :

امروز از سنگ‌پا برای زدودن بافت‌ها و سلول‌های مرده و به عنوان یک لایه‌بردار استفاده می‌شود. سنگ‌پا به رنگ‌های سفید، قهوه‌ای، قرمز و مشکی و در انواع طبیعی و مصنوعی موجود است و معمولا در داروخانه‌ها و مراکز فروش لوازم حمام و دستشویی به فروش می‌رسد. اگر هم سری به شهرستان قروه بزنید ، می‌توانید با قیمتی بسیار پایین سنگ پای تراش خورده سنتی و مکعب مسطتیل را به صورت عمده از شرکت فلاح پومیس خریداری کنید.

 

 ۰۹۱۸۳۱۰۷۳۰۰

قیمت سنگ پا

قیمت سنگ پا

 

 

سنگ پا

 

 

 نوع بسته بندی و ارسال :

سنگ پا پس از تولید درون گونی های ۲۵۰ عددی ریخته میشود و به صورت گونی فروخته میشود و به تمام شهر های میهن عزیزمان با کمترین کرایه و در عرض ۴۸ ساعت تحویل مشتری داده میشود و لازم به ذکر است در صورت سفارش های بالای صد گونی باید حداقل یک هفته قبل سفارش را ثبت کنید ,قیمت ها به صورت عمده و مستقیم و بدون واسطه است .

شماره تماس برای ثبت سفارش :

۰۹۱۸۳۱۰۷۳۰۰

Email : fallahpumice.gmail.com

 

You may also like...

09148525185